turkish   english   russian   russian   german   arabic
Hakkımızda - İSTANBUL FORKLİFT KİRALAMA
  • info@jetforkliftkiralama.com
  • +90 532 232 09 71

Hakkımızda

Hakkımızda

Forklift&Vinç Kiralama ve Servis Hizmetleri

Türkiyenin her yerine farklı büyüklük ve tonajlarda Forklift kiralama hizmeti, Dizel ve akülü seçenekleri ile işlerinizi kolaylaştıracak platform kiralama, 7 Metreden 20 Metreye kadar farklı seçeneklerde ve 3 - 5 ton ağırlık kaldırabilen telehandler teleskopik forklift ve sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz için hemen bizi arayın.

İhtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli forklift kiralama işlerinize çok ucuz ama düzgün bir iş için en fazla 1-2 yaşında yeni model makineler ile talibiz.

Fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işiniz var veya forkliftiniz arıza yapmış tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınız olabilir. Nasıl çözümleyeceğiniz veya nasıl organize edeceğiniz konusunda çözüm çok kolay iletişim linkine tıklayarak ücretsiz keşif veya danışmanlık alabilirsiniz. Rampalı kamyonlarımız ile sigortalı (opsiyon) olarak tüm işinizi anahtar teslimi teslim edelim.

kiralık forklift, forklift, satılık forklift satış, forklift kiralama, ikinci el, vinç,kiralık forklift istanbul,kiralık iş makinaları , kiralık iş makineleri , kiralık iş makinası , kiralık iş makinesi , ikitelli kiralık iş makinası hizmetlerimizle yanınızdayız..